Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Online Course

Учительський коучинг: сприяння розвитку сталих змін

Match Teacher Residency via Coursera

(0)
 • Provider Coursera
 • Cost Free Online Course (Audit)
 • Session Upcoming
 • Language English
 • Certificate Paid Certificate Available
 • Effort 2-4 hours a week
 • Duration 5 weeks long
 • Learn more about MOOCs

Taken this course? Share your experience with other students. Write review

Overview

Дізнавайтеся та практикуйте стратегії вчительського коучингу, щоб сприяти значущим і сталим змінам у викладанні шкільних педагогів.

Українською курс було перекладано та адаптовано командою громадської організації "ЕдКемп Україна". Дякуємо також за допомогу компанії "Лінгвіст".

Syllabus

Ключові переконання
-Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

Спосіб мислення
-Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

Бачення навчання
-Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

Зворотний зв'язок
-Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

Анотація завдання
-Час підсумкового іспиту! Ви дізналися багато нового про те, як полегшити процес ефективного тренування вчителів/-ок, і тепер настав час, щоб показати, що Ви знаєте. Ви можете знайти рубрику із завданням на сторінці з текстом для читання. Коли Ви ознайомитеся з параметрами завдання, увімкніть відео лекції цього тижня, яке Ви будете використовувати для виконання завдання.

Taught by

Mr. Orin Gutlerner

Tags

Help Center

Most commonly asked questions about Coursera

Reviews for Coursera's Учительський коучинг: сприяння розвитку сталих змін Based on 0 reviews

 • 5 star 0%
 • 4 star 0%
 • 3 star 0%
 • 2 star 0%
 • 1 star 0%

Did you take this course? Share your experience with other students.

Write a review

Class Central

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Sign up for free

Never stop learning Never Stop Learning!

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Sign up for free