Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

AWS S3, IAM, EC2, Lambda i DynamoDb - podstawy AWS 2022

via Udemy

Overview

Opanuj w praktyczny sposób podstawowe umiejętności AWS - S3, IAM, EC2, Lambda i DynamoDb, pracując na projektach w Node.

What you'll learn:
  • Umiejętności związane z podstawowymi serwisami AWS: EC2, S3, Lambda, DynamoDb, a także praktycznych umiejętności oprogramowania ich na środowisku Node.

Cześć! W tym kursie chciałbym przedstawić Ci podstawy platformy Amazon Web Services.


Jestem certyfikowanym developerem AWS i rozwijam aplikacje w chmurze w oparciu o technologie takie jak S3, DynamoDb, Lambda czy EC2. Są tą podstawowe technologie w portfolio produktów AWS i w tym kursie chciałbym je przybliżyć.


Ten kurs, oprócz funkcjonalności poszczególnych serwisów, omawia także, jak praktycznie zaprogramować aplikacje webowe przy użyciu SDK AWS. Środowiskiem, którym będziemy się posługiwać do tworzenia naszych aplikacji, jest popularny Node.js. Instalacja tych zależności, czyli Node.js, jest opisana wewnątrz kursu w taki sposób, żeby w znaczący sposób ułatwić rozpoczęcie pracy z kursem i jak najszybciej przyswoić wiedzę.


Treść kursu jest następująca: najpierw zajmiemy się rejestracją i AWS IAM, czyli tworzenia i ustalania uprawnień użytkowników. Następnie pokażę, w jaki sposób można zautomatyzować pracę przy pomocy interfejsu konsoli.


W kolejnych rozdziałach omawiamy S3, DynamoDb, a także Lambda i pośrednio Api Gateway. Dla każdego z tych rozdziałów przygotowałem praktyczne podsumowanie w postaci prostego projektu, gdzie w praktyczny sposób wykorzystujemy naszą wiedzę. Założeniem każdego z tych projektów jest wykorzystanie APIprogramistycznego AWS w taki sposób, aby osoba korzystająca z kursu mogła przekonać sięw praktyce, w jaki sposób możemy dodać AWSdo naszego warsztatu developera.


Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Amazon Web Services i potrzebujesz wprowadzenia w postaci kursu nakierowanego na praktyczną naukę, ten kurs jest dla Ciebie.

Taught by

Jacek Pająk

Reviews

Start your review of AWS S3, IAM, EC2, Lambda i DynamoDb - podstawy AWS 2022

Never Stop Learning.

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.