Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

Fransızca Eğitim Seti A-Z™

via Udemy

Overview

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan Fransızca'yı hem hızlı hem uygulamalı Fransızca Eğitim Seti ile öğrenin.

What you'll learn:
  • Fransızca Dilini öğreneceksiniz
  • Bol alıştırma ve örneklerle kendinizi geliştireceksiniz
  • Fransızca gazete ve dergileri okuyabileceksiniz
  • Kendinizi fransızca ifade edebileceksiniz
  • Olası bir Fransa seyahatinizde rahat iletişim kurabileceksiniz
  • Fransızca dilinin cümle yapısını öğreneceksiniz
  • Fransızca alfabeyi öğrenip, okuyabileceksiniz
  • Günlük diyaloglar hakkında bilgi sahibi olacaksınız

Fransızca en çok konuşulan dillerden biridir, dünyada yaklaşık 300 milyon insan fransızca konuşabilmekte. Fransızca 29 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiştir, bu ülkelerin çoğunluğu Afrika'da bulunmakta lakin Kanada, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde de yoğun bir şekilde fransızca konuşulmakta.

Fransızca dili dünyanın en çok kabul gören 5 dilinden biridir. Fransızca öğrenmeyi değerli kılan bir diğer konu ise fransızcanın dünya ticaretinde de yaygın şekilde kullanılan bir dil olmasıdır. Bu durum fransızca okuyup anlayabilen kişilerin özellikle uluslararası şirketlerde tercih sebebi olmalarını sağlayacaktır.

Ek olarak fransızca sanat, edebiyat ve kültür alanlarında da en güçlü dillerden biridir. Bir sanatçı fransızca bilirse hem çevresini hem de bilinirliğini artttıracaktır. Fransızca dilinde yazılmış dünyaca ünlü edebi eserleri okuyup anlamakta bu dili öğrenmek için ayrı bir motivasyon kaynağıdır denebilir.

Fransızca yapısı gereği özellikle telafuzu kolay anlaşılmayan bir dildir. Bu eğitim seti ile hem yazım, hem konuşma hem de dinleme konusunda kendinizi geliştirecek ve fransızca yazıp, konuşup, anlaşabilen biri haline geleceksiniz. Eğitim içeriğimiz sürekli zenginleştirilecek, sizlerden gelen öneriler dikkate alınarak en iyiye ulaşmaya çalışacağız. Fransızca sizi hemen her alanda 1 adım öne geçirecek bir dil, bu eğitim seti ile kendinize güçlü bir yatırım yapmış olacaksınız.

Online eğitim farklılığı ile sürekli olarak bizimle iletişim halinde kalabilir ve videoları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Güncellemeler ve İletişim

Bu eğitim seti ile Fransızca öğrenmeye başlayacaksınız. Eğitim Seti sürekli güncellemelerle yoluna devam edecek, 1 defa kayıt olduğunuzda gelecek bütün güncellemelere ücretsiz sahip olacaksınız. Aklınıza takılan soruları ya da önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Taught by

Hezarfen Academy and Melisa Yücel

Reviews

Start your review of Fransızca Eğitim Seti A-Z™

Never Stop Learning.

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.