Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

Photoshop CC'ye giriş eğitimi! | Tasarım mühendisi farkı ile

via Udemy

Overview

Save Over 40% with an Annual Subscription to Udemy Personal Plan.
Adobe Photoshop CC'yi Tasarım mühendisi farkı ile öğrenmek başkadır! | Photoshop dersleri

What you'll learn:
  • Adobe Photoshop CC 2019 ile her türlü grafik tasarımı yapmayı öğreneceksiniz!
  • Her tür fotoğraf ve raster imajı işleyebilecek ve istediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz!
  • Logo, tabela, kartvizit, katalog, broşür,kapak sayfası, websitesi arayüzü tasarımı ve 3 boyutlu tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz!
  • Instagram, twitter ve facebook afişleri, görselleri tasarlamayı öğreneceksiniz!
  • Freelance çalışma imkanları bulabileceksiniz!
  • Ajanslarda, belediyelerde, matbaalarda, fotoğrafçılarda çalışma imkanı bulabileceksiniz!

İleri seviye fotoğraf düzenleme ve raster imaj alma/düzenleme programı olan Photoshop'u A'dan Z'ye öğreneceğiniz bu eğitimin sonunda, sosyal medyanız için inanılmaz fotoğraflarlar oluşturup, iş sunumlarınızdan, kendi düğün fotoğraflarınızı düzenlemeye kadar bir çok alanda Photoshop'un sınırsız dünyasının imkan ve kabiliyetlerinden faydalanabilir hale geleceksiniz! Bir görsel üzerinde 'bu kadar çok hayalgücü konuşturulabilir mi?' diyeceksiniz, çünkü bu program ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok! Grafik tasarımla herkesin uğraşması gerektiği bir dönemden geçiyoruz. Elinizdeki güçlü araç ile, kimseye ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz! Logo tasarımından, sunum hazırlamaya varan geniş bir skalada, iş hayatınızı kolaylaştıracak bir çözüm sunuyorum. Videolar sürekli olarak güncellenmektedir, bu sayede her daim güncel ve zengin içerikten yararlanabileceksiniz, sorularınıza 10 saat içinde cevap veriyorum, interaktif bir eğitimin tadını çıkarın!

Bulut tabanlı bir yazılım olan PS sayesinde, genel kültürünüz de artacaktır. Renklerin uyumu, tasarımın simetrikliği, fotoğrafın incelikleri ve kompozisyonu gibi konularda da işinize yarayacak çok sayıda bilgi bu eğitimde verilmektedir. Estetik kaygıların fonksiyonel çözümlerle dikkate alınması, bu kursu bir tasarım mühendisinden alıyor olduğunuzu size hissettirecektir.

Photosop raster image düzenleme programıdır, ancak vektörel programlarla birlikte data alıp vermede de kullanılabilir, bu anlamda AI ve CorelDraw programları ile nasıl ortak çalışılacağı da bu eğitimde ele alınacak konulardan biridir. Programlar arası disipliner çalışma mantığını da bu sayede oturtmuş olacaksınız.

Taught by

Alp Timuçin Koçak

Reviews

4.5 rating at Udemy based on 458 ratings

Start your review of Photoshop CC'ye giriş eğitimi! | Tasarım mühendisi farkı ile

Never Stop Learning.

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Someone learning on their laptop while sitting on the floor.