Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

Türkler İçin İspanyolca

via Udemy

Overview

A1-A2 seviyesi İspanyolca kursu

What you'll learn:
  • Kursu tamamlayan öğrenciler, İspanyolca A2 seviyesinde metin okumayı, kendilerini tanıtmayı, sevdikleri ya da sevmedikleri şeylerden bahsetmeyi, günlük rutinlerini anlatmayı, saat ve tarih söylemeyi, geniş zamanda ve gelecek zamanda cümle kurmayı, fiil çekimlerini, hava durumunu söylemeyi, karşılaştırma yapmayı, yer-yön tarifi yapmayı, insanları kişisel ve karakteristik özelliklerine göre betimlemeyi ve edatları öğrenecekler öğrenecekler.
  • Bu kursla birlikte kelime anlamında da desteklenirsiniz. Kursiyerlere özel hazırladığım ücretsiz uygulamadaki Türkler için İspanyolca sınıfına ulaşarak dil öğreniminde en zor ve en önemli gerekliliklerden biri olan kelime ezberleme sorununu hem eğlenceli hem de akılda kalıcı bir şekilde çözüyoruz.

Bu kursİspanyolca'ya ilk kez adım atan veya başlangıç seviyesinde İspanyolca bilen öğrenciler için tasarlanmıştır.22 bölümden oluşan kursun her bir dersinde;

- birgramer konusu ele alınır, konuanlatımı yapılır,

- videonun sonunda örnekler çözülür,

- PDF kaynaklarla ödevlendirme yapılır,

- bir sonraki derse geçmeden konuyla ilgili pratik testi çözmeniz sağlanır,

- ücretsiz uygulama üzerinden sizin için açılan "Türkler için İspanyolca" sınıfına girerek kelime dağarcığınızı geliştirmeniz kolay ve eğlenceli bir şekilde desteklenir.

Alfabe ve okunuştan başlayarakA1 seviyesini tamamen bitiren kurs, A2 seviyesine ufak bir başlangıç yaparak sonlandırılır.

Basit anlatımı ve bol örnekli yapısıyla Türkler için İspanyolca kursu, hem ekonomik yollarla kendi başına İspanyolca öğrenmek isteyen gençler, hem de kursa gitmeye zaman bulamayan çalışanlar için oldukça kullanışlı bir kaynaktır.

Taught by

Gizem Kutukcu

Related Courses

Reviews

Start your review of Türkler İçin İspanyolca

Never Stop Learning!

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Sign up for free