Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

TOEFL Speaking Kursu (Yeni sisteme göre)

via Udemy

Overview

Yeni Sisteme Göre "TOEFL Speaking" örnek sorular, yanıt organizasyonu ve sınavların değerlendirilme kriterleri.

What you'll learn:
  • Kayıt olduğunuz bu kursta amacımız, TOEFL sınavının "Speaking" bölümünde nasıl sorularla karşılaşacağınız, bu sorulara nasıl cevap vermeniz gerektiği ve cevaplarınızın değerlendirmenler tarafından hangi kriterlere bakılarak skorlandırıldığı hakkında detaylı bilgi edinmiş olmanız ve sınava örnek sorularla çokça pratik yapmış olarak girmenizdir. Bunlara ek olarak, tonlama, kelime seçimi, doğal konuşma, doğru organizasyon, not alma ve yanıt verme teknikleri gibi birçok detay hakkında da, fazlasıyla tecrübe edinmiş olacaksınız. Bu kurs 4 modülden oluşmaktadır. 1 inci modülde sınavda karşılaşabileceğiniz soru tipleri, bunların nasıl cevaplandırılabileceği ve uzmanların skorunuzu değerlendirirken hangi kriterlere dikkat ettiği hakkındaki derslerimizi göreceksiniz. 2'inci modülde sorulara hazırlanma, etkili not tutma ve organizasyon dersleriyle beraber, tonlama, intonasyon ve bağlam organizasyonu dersleri alacaksınız. 3'üncü etapta süre sınırlaması olmadan 2019 Ağustos öncesi ve sonrası “YENİ” soru tiplerine göre onlarca alıştırma yapacak ve son bölümde ise sınav formatında süreli deneme testlerine ulaşacaksınız.

Bu kurs, TOEFLsınavına hazırlanmak isteyen adaylar için "Speaking" yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla sınava hazırlık dersleri içermektedir. Bu hazırlık dersleri 5 bölümde sunulmaktadır.


1'inci bölümde Kurs ve Sınav hakkında genel bilgi, sınavın mantığı, yeni kurallara göre nelerin değiştiği, skorlandırma ve aklınıza takılması muhtemel bazı soruların cevaplarını bulacaksınız.

2'inci bölümde daha akıcı konuşabilmek için sınavda nasıl not tutmanız gerektiği, yanıt organizasyonu, akıcılık ve tonlama gibi derslere erişeceksiniz.

3'üncü bölümde, yeni sisteme göre "TOEFL Speaking" örnek sorularına erişeceksiniz.

4'üncü bölümde, örnek bir süreli Speaking sınavı çözeceksiniz.

5'inci bölümde ise Bonus dersler ve ek içeriklere erişeceksiniz.

Kurs süresi yaklaşık 4 saat olup, bu süre içerisinde özellikle en çok puan getirici başlıklar hakkında yeterince bilgi sahibi olmanız hedeflenmiştir.

Bu kurs 1 Ağustos 2019 tarihinde yapılan son değişikliklere uygundur. Bu tarihten önce ve sonra sınava girecek adaylar bu kursu tercih edebilirler.

Sorularınız için sosyal medya sayfalarımızdan veya web adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavlarına evinizden hazırlanmak istiyorsanız, TCMEBÖzelDil Bilinci Uzaktan ÖğretimKurslarımızın programını takip etmenizi öneririz. Kurs Programı ve detayları hakkında ayrıntılı bilgiye WhatsApp üzerinden 0312 911 15 62 numarası ile ulaşabilirsiniz.

Hepinize başarılar dilerim.


HüseyinÇALIŞKAN

Taught by

Hüseyi̇n Çalışkan

Reviews

4.9 rating at Udemy based on 304 ratings

Start your review of TOEFL Speaking Kursu (Yeni sisteme göre)

Never Stop Learning.

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.