Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

Front-end średniozaawansowany w 15 intensywnych dni!

via Udemy

Overview

Naucz się tworzyć atrakcyjne strony internetowe z wykorzystaniem bardziej zaawansowanych technik CSS i JavaScript

What you'll learn:
  • Tworzyć atrakcyjne strony internetowe z wykorzystaniem bardziej zaawansowanych technik CSS
  • Wykorzystywać JavaScript i jQuery do tworzenia layoutów i efektów na stronie
  • Tworzyć layouty w oparciu o Flexbox i CSS Grid
  • Biegle posługiwać się kluczowymi właściwościami CSS

Ten kurs pomoże Ci uzyskać biegłość w posługiwaniu się kluczowymi właściwościami CSS a także sprawnie wykorzystywać JavaScript w celu uatrakcyjnienia (ożywienia) tworzonego projektu. Nauczysz się korzystać z nowoczesnych, bardziej zaawansowanych technik i rozwiązań CSS, takich jak Flexbox czy CSS Animation. Poznasz też preprocesor Sass. Podczas kursu zrobimy mnóstwo projektów, np. galeria, slajder, modal/popup, menu hamburger, animacje, efekty związane z kliknięciem, najechaniem czy skrolowaniem strony.

Kurs rekomendowany osobom, które uczyły się wcześniej same lub przeszły ze mną I etap nauki (kurs Web developer od podstaw w 15 dni), znają fundamenty HTML i CSS oraz są w stanie stworzyć samodzielnie prostą stronę internetową. Nie jest wymagana znajomość JavaScript (poznasz go w tym kursie od podstaw).

Ten kurs jest niezależnym projektem edukacyjnym, ale jest to jednocześnie drugi z 6 etapów w projekcie "Od podstaw do pierwszej pracy jako front-end developer". Kolejnym krokiem powinno być pogłębienie znajomości JavaScript (szczegóły planu znajdziesz na stronie websamuraj). Kurs ten pozwoli Ci uzyskać duża biegłość w posługiwaniu się CSS-em i poznać JavaScript w zakresie budowania layoutu i tworzenia efektów na stronie internetowej.


Kurs jest aktualny w 2024 roku, jest na bieżąco przeze mnie przeglądany. Dodatkowo w każdym dniu nauki umieszczone zostały zadania logiczne, które będą dobrą rozgrzewką przed rozpoczęciem nauki każdego dnia.

Taught by

Samuraj Programowania

Reviews

4.8 rating at Udemy based on 4886 ratings

Start your review of Front-end średniozaawansowany w 15 intensywnych dni!

Never Stop Learning.

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Someone learning on their laptop while sitting on the floor.