Class Central is learner-supported. When you buy through links on our site, we may earn an affiliate commission.

Udemy

Öz Liderlik

via Udemy

Overview

Liderlik kavramını bugüne kadar hep başkalarını yönetmek veya yönlendirmek üzerinden dinlediniz. Peki ya öz yönetim?

What you'll learn:
  • Algı, ihtiyaç ve davranış ilişkisi
  • Beynimizin karar verirken bize ne tür hatalar yaptırdığını
  • Duygularımızı ayırt etmeyi
  • Motivasyonun temel ögelerini

Kendimizi anlama yoluna adım atmak ister misiniz? Çevremizdekilerin davranışlarını anlamlandırmaya çalışırken esasında kaçırdığımız şey kendi farkındalığımız oluyor. Halbuki kendi kararlarını bilinçli ve farkındalıklı verebilen kişiler hayatın tüm potansiyeline erişebiliyor. Nedir bu potansiyeller; mutluluk, huzur ve başarı…

Bu eğitim kendini geliştirmek ve hayatında daha verimli kararlar vermek isteyen herkes için tasarlanmıştır. Kendini anlamak, davranışlarının sebeplerini fark etmek, iş yerinde daha iyi ilişkiler kurmak için yardımcı olacak bu kurs ile hayatınızın lideri olma yoluna adım atmış olacaksınız!

Kendini iyi anlayan kişi çevresini de daha iyi anlayabilip yönetebilecek kişidir. Liderlik kavramı bugüne kadar hep başkalarını yönetmek veya yönlendirmek üzerinden anlatılmaktadır. Fakat bu kursta kişinin kendi hayatında kendi lideri olması teşvik edilerek yaşadığı her anda daha verimli ve huzurlu bir birey olmasına destek olacaktır. O yüzden bu kurs iş hayatında ne istediğini bulmak isteyen ve ilişkilerinde daha etkin olmayı arzu eden herkes içindir!

Taught by

Bahcesehir University

Related Courses

Reviews

Start your review of Öz Liderlik

Never Stop Learning!

Get personalized course recommendations, track subjects and courses with reminders, and more.

Sign up for free